Kontakt

Kontakt personer hos NST DK. A/S Her kan du se de forskellige kontakt personer og deres ansvarsområder.

Hvis du er i tvivl om hvem du skal tale med, kan du altid ringe til os på hovednummeret 7020 4310, så finder vi den rigtige person til dig.

Hvis du hellere vil benytte dig af email, kan du bare klikke på linket ud for personen.

 

Mads Hermann
Mads Hermann: CEO - Direktør
Ansvarsområder Intern salg/extern salg
Sådan får du fat i personen: Direkte nr.:63162021 - Email: mads@nst-dk.dk 

 

 

Carsten Illum
Carsten Illum: Salgschef - Sales manager
Ansvarsområder: Salg Danmark/Skandinavien Indkøb/export
Sådan får du fat i personen: Direkte nr.: Mobil nr.:+45 2022 8093 - Email: carsten@nst-dk.dk 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Michael Jerrild Juulsen: Intern salg/extern salg
Ansvarsområder Intern salg/extern salg
Sådan får du fat i personen: Direkte nr.:63162026 - Email: michael@nst-dk.dk
 
 
Thomas Eilsø Hansen: Intern salg/extern salg
Ansvarsområder Intern salg/extern salg
Sådan får du fat i personen: Direkte nr.:63162022 - Email: thomas@nst-dk.dk
 
 
 
Christina Brendel
Christina Brendel: Grafiker/design
Ansvarsområder: Marketing/internt salg
Sådan får du fat i personen: Direkte nr.:+45 6316 2024 - Email: christina@nst-dk.dk
 
 

 

Berit Hansen: Økonomiansvarlig
Ansvarsområder: Økonomiansvarlig
Sådan får du fat i personen: Direkte nr.:+45 6316 2025 - Email: berit@nst-dk.dk 
 

 

 

Rico Nissen
Rico Nissen: Lager
Ansvarsområde(r)
Sådan får du fat i personen: Direkte nr.:+45 6316 2023 - Email: rico@nst-dk.dk
 

 
Marcel Winkler Larsen: Lager
Ansvarsområde(r)
Sådan får du fat i personen: Direkte nr.:+45 6316 2023 - Email: 

 
August Rokkjær: Lager
Ansvarsområde(r)
Sådan får du fat i personen: Direkte nr.:+45 6316 2023 - Email: 

 

Dahn Tahn: Lager
Ansvarsområde(r)
Sådan får du fat i personen: Direkte nr.: 6316 2023


 

Thuy Bich Thi Pham: Lager
Ansvarsområde(r)
Sådan får du fat i personen: Direkte nr.: 63162023

 
NST DK. A/S
Hvidkærvej 27
5250 Odense SV
Danmark
Telefonnr.: +45 7020 4310
CVR-nummer: 25844998